Auxilia XTR

Beste allen,

hierbij de indeling voor Auxilia XTR; schaken gaat helaas niet door ivm gebrek aan belangstelling. Mocht je hier niet bij staan en je wel hebben opgegeven, ben je ingedeeld bij een Auxilia HLP. De leerlingen die nu niet hun eerste keuze hebben, poog ik volgende keer wel hun eerste keuze te geven.

Auxilia 1 loopt van aanstaande donderdag (behalve Chemische wonderen, de docent is op survival) tot en met donderdag 15 november. Aanwezigheid is verplicht, ook als je lesuitval hebt en dus tussenuren tot Auxilia!


Voor- en achternaam klas Auxilia lokaal opmerking
Cece van Apeldoorn 1a animatie 3.3
Cris Diallo 1a animatie 3.3
Linde Rozemuller 1a animatie 3.3
Fauve Govaert 1c animatie 3.3
Fayrouz el Hamus 1c animatie 3.3
Guusje Twigt  1c animatie 3.3
kingston sweet 1c animatie 3.3
Mare Dirkzwager 1c animatie 3.3
Marijn Kromkamp 1c animatie 3.3
Rosa Bakker 1c animatie 3.3
Veerle Mantje 1d animatie 3.3
Liliane Mahoney 1e animatie 3.3
Mette Zwartelé 1e animatie 3.3
Kick Bremer 1a chemische wonderen 0.1
Sybren Scheepsma 1a chemische wonderen 0.1
Martha Gianoli 1b chemische wonderen 0.1
Dora de Wilde 1c chemische wonderen 0.1
Jay Sahti 1c chemische wonderen 0.1
Lot van der Velde 1c chemische wonderen 0.1
Maroua El Khamlichi 1c chemische wonderen 0.1
Marwa Rkiouak 1c chemische wonderen 0.1
isabelle jeekel 1d chemische wonderen 0.1
Maarten Brouwer 1d chemische wonderen 0.1
Marjolijn Webb 1d chemische wonderen 0.1
Thijs van der Heijden 1d chemische wonderen 0.1
Tom Nijhof 1d chemische wonderen 0.1
Esmé Jane Scott 1e chemische wonderen 0.1
Jonatan van Sen  1e chemische wonderen 0.1
Thomas de Ruyter van S. 1e chemische wonderen 0.1
Jacob Jutte 1a filosofie 2.11
Lieke Eggelte 1a filosofie 2.11
Lynn Dugour 1a filosofie 2.11 volgende keer voorrang eerste keuze
Karuna van Wier 1b filosofie 2.11
Marthe van der Meer 1b filosofie 2.11 volgende keer voorrang eerste keuze
Mats Verhoef 1b filosofie 2.11
Daniël Lunsingh Scheurleer 1c filosofie 2.11
raf van den bosch 1c filosofie 2.11
Gurkarmandeep Sidhu 1d filosofie 2.11 volgende keer voorrang eerste keuze
Hollie Lucieer 1d filosofie 2.11 volgende keer voorrang eerste keuze
Jerry hang 1d filosofie 2.11 volgende keer voorrang eerste keuze
Tudor Vlahu 1d filosofie 2.11
Joshua Peters 1e filosofie 2.11
Josien Scheltinga 1e filosofie 2.11
Mila Ligthart 1e filosofie 2.11
Manita Mulder 1a theaterimprovisatie aula
Anne van Gend 1b theaterimprovisatie aula volgende keer voorrang eerste keuze
Boukje Gerdes 1b theaterimprovisatie aula
Julie Terpstra 1b theaterimprovisatie aula
Lubna Bayazid 1b theaterimprovisatie aula
Mia van der Sluis 1b theaterimprovisatie aula
Morris Bijnen 1c theaterimprovisatie aula volgende keer voorrang eerste keuze
Tuur van Berge Henegouwen 1c theaterimprovisatie aula
Sarah van Dam  1d theaterimprovisatie aula



Tibbe Kuenen 1d theaterimprovisatie aula
Youri van der Worp 1d theaterimprovisatie aula
Benjamin Smits 1e theaterimprovisatie aula
Camille Nieuwenhuis 1e theaterimprovisatie aula
Lenny Homveld 1e theaterimprovisatie aula
Lina El Hamse  1e theaterimprovisatie aula